Jump directly to main navigation Jump directly to content Jump to sub navigation

Do naszych domów mieszkalnych w Großhennersdorf, Berthelsdorf, Kemnitz, Oppach i Bautzen poszukujemy pracowników, którzy mogą rozpocząć pracę jak najszybciej.

SPECJALISTA (M/K/DIV) DS. WSPARCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

GŁÓWNE ZADANIA

  • Będą pracować Państwo w zespole w domach mieszkalnych dla osób niepełnosprawnych, wspierali je w czynnościach związanych z organizacją dnia, doradzali im i/lub wykonywali zadania pielęgniarskie.
  • Ponadto będą Państwo urozmaicali im życie codzienne, zaspokajali indywidualne potrzeby lub organizowali grupowe uroczystości i wycieczki.

OFERUJEMY PAŃSTWU

  • stałą praca w niepełnym wymiarze godzin zgodnie z Państwa życzeniami tak, aby mogli Państwo połączyć życie rodzinne z pracą (możliwy jest pełny etat),
  • interesującą i zróżnicowaną pracę w zespole nastawionym na współpracę i żyjącym w zgodzie z wartościami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z wytycznymi umowy o pracę Diakonii Sachsen z uwzględnieniem jej dynamiki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę zmianową i weekendową oraz za przejmowanie obowiązków w krótkim czasie (możliwy przydział jako stały dyżur nocny),
  • „trzynastkę” (13 pensję),
  • Zasiłek na dzieci - dla pracowników, który on im przysługuje, urlop roczny w wymiarze co najmniej 31 dni w roku kalendarzowym,
  • zakładowy system emerytalny w Evangelische Zusatzversorgungskasse Darmstadt, zakładowy system zarządzania zdrowiem / Gesundheitsmanagement (z uwzględnieniem korzyści dla pracowników pracujących na zmiany), wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz możliwości dokształcania.

OCZEKUJEMY OD PAŃSTWA

  • dyplomu z dziedziny zawodowej uznawanej przez państwo: specjalista w zakresie higieny, wykwalifikowany pracownik służby zdrowia dbający o stosowanie zasad higien (Heilerziehungspfleger/-in), pielęgniarki/ pielęgniarze, pielęgniarki geriatrycznej, terapeuty zajęciowego, nauczyciela w zakresie pedagogiki specjalnej (rewalidacji) lub wychowawcy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym z dyżurami weekendowymi,
  • akceptacja treści chrześcijańskich,
  • jeśli to możliwe, prawo jazdy klasy B.

WAŻNA INFORMACJA

  • Kandydaci z kwalifikacjami zawodowymi pielęgniarki, pedagoga specjalnego i pielęgniarki geriatrycznej wymagają dodatkowego szkolenia w zakresie edukacji leczniczej, aby móc zostać uznanym za specjalistę w placówkach zajmujących się zintegrowaną pomocą. Jako Państwa przyszły pracodawca z przyjemnością udzielimy Państwu wsparcia w tym procesie.

PAŃSTWA WNIOSEK

z listem motywacyjnym, życiorysem, zaświadczeniami o odbytych szkoleniach i referencjami, z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy, na adres

Diakoniewerk Oberlausitz gGmbH
Großhennersdorf
Abteilung Personalwirtschaft
Am Sportplatz 6 in 02747 Herrnhut

Aby przesłać swoje dokumenty proszę skorzystać z funkcji przesyłania danych znajdujących się w prawej kolumnie. Zgłoszenia elektroniczne prosimy składać wyłącznie w formacie PDF o maksymalnej wielkości 2 GB. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zgłoszenia w jakiejkolwiek innej formie nie będą rozpatrywane i zostaną natychmiast usunięte.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą kierowniczką działu kadr, panią Kathleen Peterson, pod numerem telefonu 004935873-47-1541.