Jump directly to main navigation Jump directly to content Jump to sub navigation

Do naszych zakładów w Großhennersdorf, Berthelsdorf, Oppach, Bautzen i Kemnitz poszukujemy

PRACOWNIKÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ OPIEKĄ NAD OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI (M/K/DIV)

PAŃSTWA GŁÓWNE ZADANIA

  • W ramach zespołu będą pracować Państwo w ośrodkach mieszkalnych dla osób niepełnosprawnych.
  • Będą Pastwo wspierać mieszkańców w działaniach związanych z organizowaniem dnia, doradzać im i/lub wykonywać zadania pielęgniarskie.

OFERUJEMY PAŃSTWU

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • interesujące i zróżnicowane pole pracy, możliwość ciągłego dokształcania się i szkoleń,
  • dodatki zmianowe i dodatki za pracę w szczególnych godzinach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z wytycznymi Diakonii Sachsen dotyczącymi umowy o pracę,
  • „trzynastkę” (13. miesięczne wynagrodzenie),
  • Zasiłek na dzieci - dla pracowników, który on im przysługuje,
  • urlop roczny w wymiarze co najmniej 31 dni w roku kalendarzowym,
  • zakładowy program emerytalny z EZVK i świadczeniami kapitałowymi, jak również
  • firmowy program zarządzania zdrowiem (z korzyściami dla pracowników zmianowych)

OCZEKUJEMY OD PAŃSTWA

  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole i chęci do pracy,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym i w weekendy,
  • gotowości do udziału w konsultacjach przypadków i zespołów,
  • gotowości do udziału w doskonaleniu zawodowym i szkoleniach,
  • akceptacji i aktywnego udziału w kształtowaniu treści chrześcijańskich (przynależność do kościoła pożądana, ale nie obowiązkowa)
  • prawo jazdy klasy B.

PAŃSTWA WNIOSEK

z listem motywacyjnym, życiorysem, zaświadczeniami o odbytych szkoleniach i referencjami, z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy, na adres

Diakoniewerk Oberlausitz gGmbH
Großhennersdorf
Abteilung Personalwirtschaft
Am Sportplatz 6 in 02747 Herrnhut

Aby przesłać swoje dokumenty proszę skorzystać z funkcji przesyłania danych znajdujących się w prawej kolumnie. Zgłoszenia elektroniczne prosimy składać wyłącznie w formacie PDF o maksymalnej wielkości 2 GB. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zgłoszenia w jakiejkolwiek innej formie nie będą rozpatrywane i zostaną natychmiast usunięte.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą kierowniczką działu kadr, panią Kathleen Peterson, pod numerem telefonu 004935873-47-1541.